• Prezentowany sprzęt został zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @Laboratoria Przyszłości

Na zajęciach kroju i szycia tym razem powstały takie oto projekty-saszetka zapinana na guzik i wypełniona litera.

Czas karnawału to nie tylko dobra zabawa, ale i smakołyki. Nasi mali cukiernicy przygotowali karnawałowe róże w całkiem nowej odsłonie - z ciasta francuskiego z jabłkiem i domowym dżemem

Podczas zajęć koła fotograficznego uczniowie klasy 4 zapoznali się czym w fotografii jest kompozycja i jaki ma wpływ na tworzenie zdjęć.

Uczniowie na zajęciach dowiedzieli się, że przy komponowaniu kadru trzeba wykazać się przede wszystkim kreatywnością oraz analizą tego, co rzeczywiście chcemy, aby na wykowanym zdjęciu było widoczne i grało główną rolę.

W ramach nauk ścisłych rozwijających zainteresowania uczniowie korzystają z okluarów ClassVR.Za ich pomocą przenoszą się w wirtualny świat przyrody, obcują z delfinami w oceanie, poszukują skał czy zwiedzają wnętrze ludzkiego organizmu

Na zajęciach elektroniki uczniowie budowali układy na płytce prototypowej, po wcześniejszym sprawdzeniu ich działania w symulatorze i porównanie otrzymanego efektu.

Pasjonaci programowania z klasy 2 podczas zajęć z robotyki planują, zapisują, programują, by w ostateczności osiągnąć swój cel, a tym samym i sukces!