• Szkoła wzbogaciła się o sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @Laboratoria Przyszłości

Zapach świątecznych pierników wypełniał całą szkołę.

Mali cukiernicy wałkowali, wycinali i ekorowali najpiękniej jak potrafią. Nie obeszło się również bez podjadania.

Czas na grę w karty z naszymi przesympatycznymi robotami! Gra okazała się zaciekła, a przy tym sprawiła wiele radości i frajdy.

Pluszaki dostały drugie życie. Dzieci przyszyły je do materiału, który idealnie nadaje się do umieszczenia w ramce.

Uczniowie klasy drugiej na zajęciach ścisłych rozwijających łączą naukę z doświadczaniem wirtualnej rzeczywistości.Po włożeniu gogli na głowę  przenoszą się do wirtualnej rzeczywistości, która zachwyca nie tylko kolorami ale i efektami tj.obraz i  dźwięk.Droga kęsa pokarmowego, działanie enzymów w jamie ustnej czy praca bakterii w jelicie to jedne z niewielu zasobów wirtualnej biblioteki okularów.

Zajęcia fotograficzne w plenerze z wykorzystaniem sprzętu zakupionego z programu Labolatoria Przyszłości

Projektujemy w 3D imienne bryloczki, które wydrukujemy na drukarce 3D, zakupionej ze środków projektu Labolatorria Przyszłości.