• Luty 2023

• Prezentowany sprzęt został zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości

• #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @LaboratoriaPrzyszłości

Biologia w innym wymiarze - anatomia człowieka w okularach CLASS VR.

Niczym na mundialu nasze roboty podczas zajęć robotyki rozegrały mecz piłki nożnej. Wynikiem 5:1 wygrała drużyna niebieskich. Wraz z robotami mecz rozgrywali nasi uczniowie z klasy 2. Następnie Dasch postanowił odwiedzić swojego kolegę Dota. Wybrał się więc w daleką podróż po naszym pięknym kraju – Polsce. W czasie podróży miał za zadanie odwiedzić 3 największe miasta i dotrzeć do swojego przyjaciela, którego serdecznie przywitał.

Montaż prostych układów elektronicznych na płytce montażowej z wykorzystaniem podstawowych elementów takich jak źródło zasilania, rezystory i diody.

Zajęcia fotograficzne odbywają się nie tylko w naszej szkolnym studio, ale także w plenerze. Słoneczna pogoda sprzyja krótkim spacerom wokół szkoły. Jest to znakomita okazja do zapoznania się z podstawowymi funkcjami aparatu cyfrowego oraz praktyczna nauka robienia zdjęć. Podczas zajęć uczniowie analizują zdjęcia pod względem kompozycji oraz wyboru interesującego motywu. Nie ulega wątpliwości, że są to umiejętności, które mogą być przydatne w życiu, a także w przyszłej karierze zawodowej. Te cotygodniowe zajęcia z fotografią są również miłym spotkaniem koleżeńskim, odskocznią od rutyny codziennej nauki.

W lutym na całym świecie miłośnicy włoskiej kuchni świętują Dzień Pizzy. My też postanowiliśmy uczcić to święto i przygotowalismy ogrome, aromatyczne i niezwykle smaczne pizze.