Get Adobe Flash player

szkola_staniewice@onet.pl

Główna Aktualności 2013/2014 „Najlepsza Szkoła”

„Najlepsza Szkoła”

 

Nasza szkoła przystąpiła do programu "Najlepsza Szkoła".

Celem programu jest wyrównanie szans edukacyjnych dzieci i  młodzieży, motywowanie ich do nauki oraz budowa więzi pomiędzy uczniami a nauczycielami. Program jest adresowany do uczniów oraz nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów.  Dzięki programowi "NAJLEPSZA SZKOŁA"  szkoła stanie się nie tylko miejscem integracji uczniów różnych klas, lecz także miejscem budowania więzi pomiędzy uczniami i nauczycielami. Dzięki wspólnemu spędzaniu czasu na grach i zabawach poprawią się wspólne relację pomiędzy nimi. Program może być realizowany w trakcie zajęć pozalekcyjnych, jak również podczas godzin wychowawczych. Końcowym etapem programu będzie głosowanie uczniów i rodziców na zajęcia prowadzone przez szkołę. To właśnie uczniowie najlepiej wiedzą, czy czas spędzony na dodatkowych zajęciach im się podobał czy nie. Młodzi uczniowie z pomocą rodziców będą mogli wejść na specjalnie przygotowaną stronę i oddać głos na szkołę w której się uczą.

Szkoły, które otrzymają najwyższą punktacje od uczniów, wygrają nagrody wyszczególnione na stronie programu. W przypadku otrzymania przez dwie lub większą liczbę szkół takiej samej oceny, o zwycięstwie będzie decydowała większa ilość oddanych na szkołę głosów. Głosujcie na nasza szkołę !!!

Adres, pod którym można głosować (po uprzednim zarejestrowaniu) na naszą szkołę:

http://www.najlepsza-szkola.pl/zachodniopomorskie/684-szkola-podstawowa-w-staniewicach.html